Lodowe hity Algidy z aplikacji do domu!

Wszyscy użytkownicy platformy dystrybucyjnej Uber Eats w największych miastach Polski mogą już delektować się najbardziej popularnymi lodami Algidy bez wychodzenia z domu.

Lodowe hity Algidy z aplikacji do domu!

Fot. materiały prasowe

W ofercie nowej usługi znajdziemy takie marki jak Magnum, Ben & Jerry's oraz Breyers. Dostępne są również warianty fit (o obniżonej kaloryczności), dla wegan, czy multipacki czyli zestawy 6 małych klasycznych lodów na patyku. W ofercie Uber Eats każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

Po złożeniu zamówienia w aplikacji Uber Eats lody dostarczone będą zazwyczaj w ciągu 30 minut, a dostawca gwarantuje transport w specjalnych torbach termicznych, dzięki czemu lody dojadą do nas zamrożone.

Konsumenta nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia, a do ceny lodów doliczany jest koszt dostawy. Pojawiają się już atrakcyjne kody rabatowe, których wykorzystanie gwarantuje darmową dostawę.

Pierwsze miasta w których można skorzystać z oferty to Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Trójmiasto, a kolejne będą sukcesywnie dodawane tam, gdzie dostępna jest platforma Uber Eats.

Źródło: materiały prasowe