Wygraj urządzenie Monsieur Cousine!

Zdrowe gotowanie wcale nie musi być drogie, męczące, ani pracochłonne. Zwłaszcza, gdy wykorzystacie odpowiednie narzędzia.

Wygraj urządzenie Monsieur Cousine!

Już od dziś w sklepach sieci Lidl możecie kupić wielofunkcyjne roboty kuchenne, dzięki którym codzienne przygotowywanie posiłków stanie się dziecinnie proste. Urządzenie to potrafi gotować, mieszać, ubijać, zagniatać ciasta, miksować, blendować, smażyć, siekać, gotować na parze oraz ważyć. Z powodzeniem zastąpi większość sprzętów, które do tej pory zagracały waszą kuchnię.

Aby wygrać jeden z trzech robotów Monsieur Cousine, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

Konkurs zakończony.

Nagrody wędrują do:

 

  • Pani Katarzyny
  • Pani Żanety
  • Pani Elżbiety


 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na następnej stronie.

• Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj

z 2

Komentarze do artykułu (2)

havajana 24 października 2018
macie swietne przepisy
smaki-katriny 15 listopada 2018
Czy zwycięzcy zostali już powiadomieni? Intryguje mnie ta Katarzyna, może to ja? :)