Święto miodu i wina!

Zapraszamy do Żar na VII Jarmark Miodu i Wina

Święto miodu i wina!

Fot. 123RF/Picsel

VII Jarmark Miodu i Wina odbędzie się w Żarach, w lubuskiem, w dniach 21 i 22 września.

 

Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 i potrwa do godz. 18.00. W niedzielę zapraszamy wszystkich zainteresowanych od goodz. 10.00 do 16.00.


Jak co roku gościć bedziemy kilkudziesięciu wystawców - głównie będą to stoiska z miodami - bezpośrednio z polskich pasiek - oraz rękodzielnicze. Na naszej imprezie nie ma stoisk z "chińszczyzną"!


Na stoiskach do wyboru: najlepsze miody polskie, będące wyłącznie polskimi pożytkami, znakomity wybór miodów pitnych, piw miodowych i innych alkoholi z dodatkiem miodu. Nie zabraknie także kosmetyków, produkowanych w oparciu o miód, domowych przetworów, kozich serów, nalewek, góralskich oscypków. Stoiska rękodzielnicze z ręcznie wytwarzaną biżuterią, ręcznie malowanym szkłem, haftowanymi serwetami i obrusami, z pewnością zachwycą wszystkie wymagające panie i gospodynie domowe.


Imprezie towarzyszyć będa występy ludowych zespołów śpiewaczych, a w niedzielę, na zakończenie, wystąpi zespół Pomorzanie, grający muzykę big beatową i rock'n'rolla - to nasz ukłon w stronę młodszego pokolenia.

 

Dmuchane zamki, trampolina, strzelnica i dwa stoiska z zabawkami - także drewnianymi - i balonami, będą dopełniem imprezy, szczególnie dla dzieci.

Zapraszamy do Żar już 21 września!