Rozpoczyna się 4. edycja TOP CHEF

Nowi uczestnicy i niesamowite emocje w pierwszym odcinku 4. edycji TOP CHEF!

Rozpoczyna się 4. edycja TOP CHEF

Do 4. edycji najstarszego kulinarnego show na świecie zgłosiły się setki chętnych. Jednak tylko 15 najbardziej nietuzinkowych, kulinarnych osobowości, otrzymało szansę wzięcia udziału w tym prestiżowym programie. Emocji nie zabraknie, a kucharze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. - Rozpiera mnie duma, że znalazłem się w tak zacnym gronie! - Mierzyliśmy się długo wzrokiem razem z innymi, to było emocjonujące! - Serce podchodziło mi do gardła! - Byłem gotowy na wszystko! - to tylko niektóre z komentarzy uczestników tuż przed rozpoczęciem pierwszej konkurencji.

Jak poradzą sobie z nowymi zadaniami? Czy odnajdą się w nieznanej dotychczas spiżarni? Kto perfekcyjnie przygotuje potrawę, a kogo będzie prześladować pech? I wreszcie, kto odpadnie już w pierwszym odcinku?

Ich kulinarne zmagania oceniać będą: właściciel i szef kuchni Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką "Czerwonego przewodnika" Michelin oraz czterema czapkami i tytułem Szefa Roku, przyznawanymi przez informator „Gault&Millau" - Wojciech Amaro; podróżniczka i autorka książek kulinarnych - Ewa Wachowicz; krytyk kulinarny i dziennikarz Gazety Wyborczej - Maciej Nowak oraz kucharz z misją, który uczy młodych Polaków zdrowego odżywiania się - Grzegorz Łapanowski.

1. odcinek 4. edycji TOP CHEF już w środę, 4 marca, o godzinie 20.40. Tylko w POLSACIE!