Parówki zapiekane z serem.

Parówki zapiekane z serem.
> 3-4 os.
> 30 min
średnie
przystępne
avatar Autor: gola2
Idealne na ciepłą kolację.

Przygotowanie

  1. Parówki ponacinać w kilku miejscach. Wzdłuż nacięcia wkładamy cienkie plastry żółtego sera. Układamy w żaroodpornym naczyniu i zapiekamy około 15 min . w rozgrzanym piekarniku. Podajemy z pieczywem lub sałatką .Smacznego !!.

Komentarze do przepisu (4)

Bardolka 13 marca 2010
Nie no chyba sobie jaja robisz :D
Konto usunięte 13 marca 2010
Dlaczego? Bo podała banalny i oczywisty przepis? A może niektórzy wchodzą na ta stronę bo np. nie mają... Czytaj całość »
Dlaczego? Bo podała banalny i oczywisty przepis? A może niektórzy wchodzą na ta stronę bo np. nie mają pomysłu na kolację? Myślą "sobie coś bym zjadł"i szukają...- smaker to nie tylko strona z przepisami jak coś zrobić ale pomysły CO zrobić :) Pozdrawiam!
eses 13 marca 2010
vanilla, w serwisie jest tak dużo przepisów, ze samych parówek w cieście francuskim jest kilka.. a ja pytam "po... Czytaj całość »
vanilla, w serwisie jest tak dużo przepisów, ze samych parówek w cieście francuskim jest kilka.. a ja pytam "po co powielać przepisy". A genialny pomysł parówek z serem jest faktycznie zaskakujący. No nie wpadłabym na to sama, tylko musze szukać w sieci :) Również pozdrawiam. Zgadzam sie z Bardolką - zarty ;)
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej

Składniki