Sernik na zimno

Sernik na zimno
> > 6 os.
> 30 min
średnie
przystępne
avatar Autor: rosse
Serniczek jest wyśmienity,pychotka,z dowolnymi owocami:)

Składniki

Przygotowanie

  1. Masło utrzeć.Dodać cukier puder i cukier waniliowy,utrzeć,następnie żółtka dodać i wymieszać z resztą.Dodać serki homogenizowane i wymieszać.

  2. Następnie żelatynę zalewamy wrzątkiem na tyle,żeby przykryć żelatynę,mieszamy.Gorące mleko wlewamy do żelatyny,mieszamy,odstawiamy do wystudzenia.

  3. Wlewamy żelatynę do masy serowej,mieszamy.Wlewamy masę do tortownicy.Owoce układamy na masie ,najlepiej jak delikatnie zastygnie w lodówce.Potem zalewamy galaretką i odstawiamy do stężenia.

Komentarze do przepisu (6)

Konto usunięte 23 lipca 2012
proszę bardzo o podanie wielkości serków Danio ponieważ w sprzedaży są różne-większe i mniejsze lub wagowo... Czytaj całość »
proszę bardzo o podanie wielkości serków Danio ponieważ w sprzedaży są różne-większe i mniejsze lub wagowo ile tego serka ma być.
rosse 23 lipca 2012
Ja kupiłam 1 opakowanie duże(400g) i drugie mniejsze(220g),ale dałam do sernika 1 duży i niecały ten mniejszy i... Czytaj całość »
Ja kupiłam 1 opakowanie duże(400g) i drugie mniejsze(220g),ale dałam do sernika 1 duży i niecały ten mniejszy i było ok:)Myślę że ok.600 g jest wystarczające.Może być 3 małe opakowania.
Konto usunięte 23 lipca 2012
rosse bardzo dziękuję za informację
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej

Składniki
Składniki