ORZESZKI

Przepis dnia 2009-02-12
ORZESZKI
> > 6 os.
> > 60 min
średnie
przystępne
avatar Autor: LIDECZKA
Delicje. (Potrzebny specjalny wypiekacz.)

Składniki

Przygotowanie

  1. Z podanych składników zagnieśc ciasto. Wypiekacz posmarowac tłuszczem. następnie do rozgrzanego wypiekacza nakładac po łyżeczce ciasta. Piec z obu stron (ok. 3 min.). Wystudzic. Przygotowac masę: masło utrzec z cukrem, dodawac kolejno żółtka, połączyc z orzechami i kakao. Masą napełnic ciastkowe skorupki i złożyc nz wzór "włoskich orzechów".. Zamiast orzechów można użyc bakalie. Można polac polewą czekoladową.

Komentarze do przepisu (4)

shira211 08 lutego 2009
Ten przepis juz gdzies widzialam:) A dokladnie w e-booku ktory mam. Powinny byc wlasne przepisy a nie sciagniete od... Czytaj całość »
Ten przepis juz gdzies widzialam:) A dokladnie w e-booku ktory mam. Powinny byc wlasne przepisy a nie sciagniete od kogos a jesli juz to powinna pani podac autora przepisu!
annawk 12 lutego 2009
a niby dlaczego i kto tak powiedział, że nie wolno podawać na smakerze przepisów podpatrzonych od innych,... Czytaj całość »
a niby dlaczego i kto tak powiedział, że nie wolno podawać na smakerze przepisów podpatrzonych od innych, Shira211??????
betaww 18 marca 2009
ANNAWK POPIERAM ,POPIERAM. A SWOJĄ DROGĄ ORZESZKI SĄ WSPANIAŁE.POZDRAWIAM OBIE DZIEWCZYNY BO RZYSTAMPODAJĄ... Czytaj całość »
ANNAWK POPIERAM ,POPIERAM. A SWOJĄ DROGĄ ORZESZKI SĄ WSPANIAŁE.POZDRAWIAM OBIE DZIEWCZYNY BO RZYSTAMPODAJĄ WSPANIAŁE PRZEPISY I Z OBU KORZYSTAM.
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej

Składniki
Składniki