Mus owocowy

Mus owocowy
> 3-4 os.
> 15 min
średnie
przystępne
avatar Autor: MEGI110278
Słodko kwaśne owocowe doznania...

Składniki

Przygotowanie

  1. Truskawki zmiksować blenderem z cukrem pudrem.Kiwi obrać i również zmiksować.Ułożyć warstwami zaczynając od najcięższej.1-kiwi,2-jogurt,3-truskawki.Wstawić do lodówki.Tuż przed podaniem ozdobić truskawką i listkiem mięty...

  2. Polecam również inne warianty musów: 1-ananas,2-jogurt,3-jeżyny lub 1-aronia,2-jogurt,3-maliny !!!

Komentarze do przepisu (4)

Annuar 03 października 2011
Piękne wspomnienie lata :) Ale zastanawiam się: kiedyś raz robiłam mus z kiwi, rozdrobniłam je blenderem i po... Czytaj całość »
Piękne wspomnienie lata :) Ale zastanawiam się: kiedyś raz robiłam mus z kiwi, rozdrobniłam je blenderem i po ok. 0,5 godzinie mus był paskudnie gorzki - potem czytałam że to przez rozdrobnione pestki. A u Ciebie ???
MEGI110278 03 października 2011
Nie należy zbyt mocno miksować kiwi.Pestki powinny zostać (dodatkowy efekt wizualny...) Unikniemy wtedy goryczy,a... Czytaj całość »
Nie należy zbyt mocno miksować kiwi.Pestki powinny zostać (dodatkowy efekt wizualny...) Unikniemy wtedy goryczy,a poza tym kiedy mam w planach taki MUS ... kupuję kiwi z kilku dniowym wyprzedzeniem,aby dojrzało !!! Na straganach czy w sklepach niestety sprzedają nie dojrzałe owoce... Robiłam taki mus w sobotę i deser zniknął w 5 sekund ! Nikt nie narzekał :-)
marynka89 05 października 2011
MMM uwielbiam takie desery
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej

Składniki
Składniki