Więcej możliwości ... od Perlage

Nowość na skalę europejską, absolutny must have tego sezonu czyli stylowa Cisowianka Perlage w puszce!

Więcej możliwości ... od Perlage

Cisowianka, druga najchętniej wybierana marka wody w Polsce, jako pierwsza na rynku wprowadza wodę w puszce. W Europie tylko Perrier może się poszczycić takim opakowaniem. Połączenie delikatności wody, zamkniętej w nowoczesnym opakowaniu, opieczętowanym grafiką nawiązującą do największego wydarzenia sportowego bieżącego roku to najgorętszy hit sezonu wiosna-lato 2012.

Elegancka puszka czyni z Cisowianki Perlage modne akcesorium, które wygląda rewelacyjnie niezależnie od sytuacji czy stylizacji. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby jego użytkownik, mógł cieszyć się wygodą i miał możliwość rozsmakowania się w delikatności Perlage zarówno na spacerze z przyjaciółmi, jak i podczas biznesowego spotkania.

Cisowianka Perlage zamknięta w nowej formie jest lekka i poręczna. Puszka dłużej trzyma temperaturę, co jest szczególnie ważne podczas nadchodzących gorących miesięcy lata. Puszkę można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie - zmieści się w damskiej torebce i w sportowym plecaku. Doskonale wygląd również w rowerowym koszyku. Wygodny kształt idealnie układa się w dłoniach i pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem delikatnie gazowanej wody, również w trakcie piłkarskich emocji. Szczególnie, gdy puszkę zdobi specjalnie przygotowana grafika limitowej kolekcji 2012, która nawiązuje do najważniejszego dla roku 2012 wydarzenia sportowego, jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Eko-trend

Rokowania dla tego rynku wód w puszce są bardzo optymistyczne. Jak podaje producent innowacyjnej linii produkcyjnej, na której rozlewana jest Cisowianka Perlage, włoski CFT Packaging, obecnie notuje się 5-procentowy wzrost rynku światowego. Urządzenie przy ujęciu Cisowianki w Drzewcach koło Nałęczowa, jako pierwsze wyposażone zostało w elektroniczny system zamykania puszek stanowiący zupełnie nową jakość w branży. Cisowianka zdobyła już uznanie za opakowania PET i szklane butelki cienkościenne będące najbardziej ekologicznym rozwiązaniem na rynku opakowań szklanych. Puszki również wpisują się w strategię społecznej odpowiedzialności firmy ponieważ podlegają całkowitemu recyklingowi a nowoczesna linia produkcyjna spełnia najsurowsze wymogi ekologów.

Cisowianka Perlage znana jest ze swojej delikatności. Charakterystyczne, subtelne musowanie uzyskano dzięki metodzie nasycenia dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego. Jego właściwości łagodnie pobudzają trawienie, a przy okazji nie podrażniają.

Źródło: Informacja prasowa