Piekielny Wojciech Modest Amaro!

Już dzisiaj zobaczymy nowy show Polsatu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia". Ciekawi was, czym zaskoczy nas gospodarz, Wojciech Modest Amaro? Zobaczcie!

Piekielny Wojciech Modest Amaro!

Czy Amaro to godny następca Ramsaya?    fot. informacja prasowa

Ostry, krzykliwy, nie stroniący od wulgaryzmów - takiego Wojciecha Modesta Amaro nie znał chyba nikt! Intrygi, łzy, krzyki, złość - w materiale wideo widać, że uczestnicy nie będą mieli łatwego życia w restauracji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" i już od samego początku będzie panowała w programie iście piekielna atmosfera.

Reklama

Amaro tłumaczył w wywiadzie, że program ma pokazywać, jak taka praca wygląda naprawdę. Dla osoby spoza branży obraz restauracji od kuchni może wydawać się straszny, wręcz piekielny. W końcu show nazwano "Piekielna kuchnia" nie bez przyczyny.Pierwszym zadaniem uczestników dzisiejszej "Piekielnej Kuchni" będzie przygotowanie popisowego dania. Na pierwszy rzut oka to wyzwanie jest bardzo proste. Ale nie w naprawdę piekielnej kuchni i nie pod okiem jedynego w Polsce zdobywcy prestiżowej gwiazdki Michelin. Amaro da kucharzom popalić. Nie próbował cenzurować swoich wypowiedzi, więc nieźle się nasłuchamy.

- Kur... kapuję, ale co znaczy po mazursku? - zapytał Ewę Zakrzewską gospodarz programu, po czym wypluł do kosza kawałek węgorza, który miał być popisowym daniem 27-latki.

- Do kogo masz pretensje? Przestań kłapać tam z boku, że coś tam się stało. Wiesz co, mam dla ciebie najlepszą radę - wynocha do domu. Już! W tej chwili! - wykrzyczał do Katarzyny Rajkiewicz Wojciech Modest Amaro. Uczestniczka musiała opuścić kuchnię i wrócić do domu uczestników.

Oberwało się też 60-letniemu Grzegorzowi Kaźmierczakowi, który również postanowił przygotować dla szefa rybę. - Co to jest? Nie jestem kur... ślepy, wiesz?! Ty to zrobiłeś? 168 lat w pracujesz w kuchni i jeszcze nie umiesz wyfiletować ryby? Nie umiesz oskrobać? Wypad z tym! - wykrzyczał szef Amaro po czym cisnął w uczestnika rybą.

Kto jeszcze zostanie surowo osądzony przez Wojciecha Modesta Amaro? Który uczestnik przygotuje najlepsze popisowe danie? To wszystko już dziś o godzinie 20.00 w Polsacie.Źródło: informacja prasowa/Interia.pl