Nowość! Serek Wiejski z probiotykiem od Piątnicy

OSM Piątnica powiększa swoją ofertę o nieznany dotąd na polskim rynku produkt - serek twarogowy z probiotykiem, doskonały jako uzupełnienie pełnowartościowej i dobrze zbilansowanej diety.

Nowość! Serek Wiejski z probiotykiem od Piątnicy

Z myślą o wszystkich, którzy przykładają wagę do zdrowego odżywiania oraz trybu życia, OSM Piątnica wprowadza pod logo Piątnica plus+ innowacyjny Serek Wiejski wzbogacony
o dobroczynne, specjalnie wyselekcjonowane bakterie probiotyczne. Nowy produkt Piątnicy jest pierwszym tego typu serkiem twarogowym w Polsce. Zawiera przebadane naukowo szczepy probiotyczne HOWARU? Dophilus (Lactobacillus acidophilus NCFM?), które pomagają w utrzymaniu właściwego poziomu naturalnych, dobroczynnych bakterii oraz mogą wpływać na poziom prawidłowej mikroflory w organizmie. Regularne jedzenie Serka Wiejskiego z probiotykiem zwiększa uczucie komfortu jelitowego - może także wspomagać procesy trawienne organizmu.

Nowy Serek Wiejski polecany jest wszystkim, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie
- szczególnie osobom, które odczuwają dyskomfort trawienny. W odróżnieniu od innych dostępnych na polskim rynku produktów mlecznych z probiotykami, serek Piątnicy nie zawiera cukru, sztucznych barwników, substancji smakowych, ani konserwantów. Podobnie jak pozostałe produkty Piątnicy, cechuje go najwyższa jakość. Jest wytwarzany z najlepszego pasteryzowanego mleka i śmietanki pochodzących z ziemi łomżyńskiej - jednego z najczystszych rejonów kraju.

Serek Wiejski z probiotykiem posiada identyczny smak i konsystencję, jak lubiany przez miliony Polaków naturalny serek typu cottage cheese Piątnicy. Składa się on ze specjalnie, termicznie obrobionych ziaren twarożku w delikatnej, pasteryzowanej śmietance. Tym,
co go dodatkowo wyróżnia, są walory zdrowotne. Produkt stanowi nie tylko idealną przekąskę - dzięki obecności dodatków (żywych kultur bakterii) wspomaga także prawidłową pracę organizmu.

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, Piątnica wprowadza także zupełnie nowy, ergonomiczny kształt opakowania, wskazujący na wyjątkowość produktu. Serek Wiejski
z probiotykiem pojawi się w sprzedaży w wygodnym i poręcznym kubku o gramaturze 150 g. Cechuje go atrakcyjna szata graficzna z nowoczesną technologią nadruku.

Produkt będzie dostępny w sklepach na terenie całego kraju w cenie ok. 2,40 zł/szt.

Wartość odżywcza produktu w 100 g:

wartość energetyczna - 97 kcal / 406 kJ,
białko - 11 g,
węglowodany - 2 g,
w tym cukry - 1,7 g,
tłuszcz - 5 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,5 g,
sód - 0,2 g.