Gadżety, które pomogą zrealizować postanowienia noworoczne

Nowy rok to idealny czas, by dokonać w życiu zmian. Jest to symboliczne, ponieważ wiąże się z nowym początkiem i większymi szansami na realizację planów. Sprawdź, jakie gadżety pomogą zacząć zmianę w taki sposób, że będziesz pamiętał o jej powodzeniu!

Gadżety, które pomogą zrealizować postanowienia noworoczne

Fot. 123RF/Picsel

Mata do ćwiczeń

Z pomocą maty Twój trening będzie bezpieczny i komfortowy. Na macie wykonasz ćwiczenia z pilatesu, jogi, gimnastyki, fitnessu, a nawet medytację! Jeśli preferujesz ćwiczenia w domu i nie przekonuje Cię karnet na siłownię, zdecyduj się na taki gadżet. Pamiętaj, aby mata była na tyle gruba, by izolowała ciało od zimnego podłoża oraz chroniła przed otarciami i stłuczeniami. Zestaw ćwiczeń i filmy znajdziesz w Internecie.

Planer personalizowany i tematyczny

Planery czasu są idealne dla osób, które lubią zarządzać czasem. Planowanie nie musi być nudne i może zamienić się w kreatywny moment dnia! Wybierz kolor, wzór i tematykę zgodną z Twoimi preferencjami. Na rynku znajdziesz planery z inspirującymi cytatami, horoskopem, a nawet z mapą Polski lub świata, by zaplanować podróże na 2021r. Planer sprawdzi się dla zabieganej mamy, konsultantki i dla właściciela firmy, który ma liczne spotkania. Niskie ceny na planery znajdziesz w sklepie Empik!

Reklama

 

Waga kuchenna

Wiele osób w nowym roku planuje zrzucić zbędne kilogramy. Decydują się na zmianę nawyków np. odstawiają słodycze, słodkie napoje, ćwiczą w domu i chcą spróbować nowych przepisów. Do realizacji nowej diety przyda się waga kuchenna. Gadżet w postaci wagi jest precyzyjny, nada się do ważenia suchych i płynnych składników. Z jego pomocą skontrolujesz ilość jedzenia, jaką będziesz spożywał w ciągu dnia.

Skarbonka

Ten gadżet jest używany do oszczędzania pieniędzy, by można było zgromadzić dużą kwotę, a później wydać ją na zamierzony cel. Jeśli masz problem z nadmiernym wydawaniem pieniędzy i nie możesz się oprzeć, aby kupić kolejną rzecz, skarbonka spełni Twoje marzenia! Nowy rok to czas zmiany, dlatego już teraz zacznij zbierać fundusze na wakacje z pomocą różowej świnki skarbonki, kasetki ukrytej w drewnianej książce czy personalizowanej skrzynce z napisem „Na nasz nowy dom!".

Antystresowe malowanie

Postanowienia mogą dotyczyć też nastawienia. Możesz mniej się przejmować, nie myśleć o rzeczach na które nie masz wpływu i załagodzić stres. Tutaj wkraczają kolorowanki i malowanie po numerach. Twoim postanowieniem może być malowanie obrazu po numerach bądź tworzenie abstrakcji na płótnie, co zrelaksuje i pozwoli oderwać się od rzeczywistości. Obudź w sobie kreatywność, a namalowane dzieło powieś na ścianie. Wybieraj spośród wielu motywów jak krajobrazy, zwierzęta, budynki lub bukiety kolorowych kwiatów.