Drink inspirowany serialem NETFLIX What/If

Poczuj się jak Renee Zellweger w nowym serialu oryginalnym NETFLIX - What/If i spróbuj koktajlu inspirowanego graną przez nią bohaterką.

Drink inspirowany serialem NETFLIX What/If

Zemsta na zimno

Składniki:

  • 20 ml Campari
  • 80 ml Prosecco (wytrawne)
  • 300 ml Martini Bianco
  • 100 g Suszone Morele

Przepis:

1. Zemsta na zimno wymaga odpowiedniego przygotowania, więc należy zacząć minimum 24 godziny przed wcieleniem jej w życie.

2. Umieścić w słoiku sto gramów suszonych moreli pokrojonych ostrym nożem w ćwiartki i powoli zalać trzystoma mililitrami Martini Bianco. Przy okazji patrzeć jak toną.


3. Po upływie doby odcedzić owoce od alkoholu. Morelowe Martini przechowywać w lodówce, lub przytulać do serca, w zależności od samopoczucia.

 4. Aromatyzowane Martini i Campari mieszać wściekle w szklance pełnej lodu przez około 15 sekund. Następnie, pozbywając się zbędnego lodu, przelać do schłodzonego wcześniej małego kieliszka koktajlowego (140 ml). Całość dopełnić prosecco.

 


5. Odciąć mały, okrągły, kawałek skórki z czerwonego grejpfruta i ścisnąć go nad koktajlem, aby uwolnić zawarte w niej olejki eteryczne. Skalp z grejpfruta wrzucić do kieliszka.

 6. Teraz stanąć, spojrzeć tajemniczo w przestrzeń i wyobrażać sobie wszystkie słodkie zwycięstwa nad przeciwnikami i przeciwnościami losu.

 


7. Na koniec usiąść wygodnie na kanapie, włączyć NETFLIX i oglądać, jak wygrywa z nimi Renee Zellweger w serialu What / If.

 

Komentarze do artykułu (1)

marcelina38 28 maja 2019
Pycha!