Stwórz wakacyjne danie z makaronem Barilla i wygraj wycieczkę do Parmy

Podziel się z nami pomysłem na pyszne, wakacyjne danie z makaronem Barilla w roli głównej i wygraj wycieczkę do Parmy!

Stwórz wakacyjne danie z makaronem Barilla i wygraj wycieczkę do Parmy

Wakacje to czas podróży, z których przywozimy nie tylko pamiątki i dobry humor, ale przede wszystkim kulinarne wspomnienia.

Jakie danie z makaronem Barilla przygotowałbyś dla swoich znajomych lub rodziny, tak by wspominali je jeszcze długo po zakończeniu wakacji?

Jeśli masz sprawdzony przepis, podziel się nim z nami, a być może wygrasz nagrodę główną, wycieczkę do Parmy, gdzie będziesz mógł spędzić 3 noce w 3 gwiazdkowym hotelu, zwiedzić najpiękniejsze zakątki Parmy wraz z przewodnikiem, wziąć udział w indywidualnych warsztatach kulinarnej Akademii Barilii oraz zwiedzić fabrykę makaronów jednego z największych producentów Barilla!

Konkurs trwa 5 tygodni, w każdym tygodniu do wygrania cenne nagrody w postaci 5 zestawów produktów Barilla o wartości 150 zł.

Komentarze do artykułu (5)

Ewa1473 03 lipca 2015
Kiedy będą ogłoszeni laureaci pierwszego etapu?
kiciakocia 12 lipca 2015
kiedy wyniki 2 etapu? według regulaminu wyłonienie laureatów 8 lipca się odbyło...
lola92 26 lipca 2015
Widzę, że wygrywają same osoby z miast, więc osoby z gmin wiejskich nie mają szans, więc nawet nie próbuję... Czytaj całość »
Widzę, że wygrywają same osoby z miast, więc osoby z gmin wiejskich nie mają szans, więc nawet nie próbuję swoich sił, ale powodzenia osobom z miast:)
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej