Rozstrzygnięcie konkursu Puzzle

W poniedziałek, 30.07.2012 zakończyła się kolejna edycja konkursu Puzzle. Przepis, który został umieszczony na Puzllu to Bułeczki czosnkowe z tymiankiem autorstwa trele-morele.

Rozstrzygnięcie konkursu Puzzle

Po raz kolejny otrzymaliśmy mnóstwo fantastycznych zgłoszeń, za które ogromnie dziękujemy! Wszystkie osoby nagrodzone w konkursie otrzymają jedną z 10 książek z serii Smaki Świata oraz smycz Smaker.pl.

Zwycięzcami zostali:

-> pysiek30
->malina8902
->aniolek0510
->Ewelina9303
->AnKaMa
->kaska333
->ani1934
->marcza88
->POMPOLINA
->marmottaJeśli tym razem nie udało Wam się zdobyć nagród, nie ma co się martwić bo kolejny konkurs już wkrótce!

Redakcja Smaker.pl

Komentarze do artykułu (4)

Konto usunięte 05 sierpnia 2012
Gratuluję wszystkim, ale to jest wg. mnie i bez urazy - dla 7-latków ,a nie dla dorosłych - przede wszystkim... Czytaj całość »
Gratuluję wszystkim, ale to jest wg. mnie i bez urazy - dla 7-latków ,a nie dla dorosłych - przede wszystkim redakcja się nie popisała -( puzle ,po prostu żenada )
POMPOLINA 06 sierpnia 2012
bardzo się cieszę z wygranej. Dziękuje:))) goramarcina1 moim zdaniem nie masz racji. Konkurs jest bardzo fajny.... Czytaj całość »
bardzo się cieszę z wygranej. Dziękuje:))) goramarcina1 moim zdaniem nie masz racji. Konkurs jest bardzo fajny. Jesli dobrze zostały przeczytane zasady to zauważ ze nie wystarczy tylko znaleźć obrazka z przepisem ale także dodać kilka słów od siebie, więc dlaczego Twoim zdaniem konkurs jest kiepski. Troche spostrzegawczości i własnej inwencji. Moim zdaniem wszystko jest OK.
Konto usunięte 10 sierpnia 2012
Bez urazy ,ale moja wnuczka znalazła to już pierwszego dnia ,a dopisanie komentarza to chyba nie wielka... Czytaj całość »
Bez urazy ,ale moja wnuczka znalazła to już pierwszego dnia ,a dopisanie komentarza to chyba nie wielka filozofia,to jest moje zdanie.Ale jeżeli sprawiło ci to jakąś frajdę no to się ciesz ,nie mam nic przeciwko .
Moja wcześniejsza wypowiedż dotyczyła pomysłowości redakcji a nie uczestników.Pozdrawiam
zobacz wszystkie komentarze*

*Przejdziesz do wersji klasycznej