Rozstrzygnięce konkursu: Co Twoim zdaniem sprawia, że ciasta Siostry Anastazji są wyjątkowe?

Talent, wykorzystywanie tylko naturalnych składników, uśmiech i pozytywne nastawienie - to według Was jest sukcesem znakomitych ciast siostry Ansatazji.

Rozstrzygnięce konkursu: Co Twoim zdaniem sprawia, że ciasta Siostry Anastazji są wyjątkowe?

Ogromnie dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas zgłoszenia. Ciasta Siostry Anastazji muszą być wyjątkowe bo dostaliśmy ponad 500 odpowiedzi, z których początkowo mieliśmy wybrać tylko 5. Szybko jednak zorientowaliśmy się, że 5 laureatów to stanowczo za mało, dlatego też zwiększyliśmy liczbę nagród do 14. A oto zwycięzcy, do których powędrują fantastyczne książki siostry Anastazji.

Pani Anna D.

Reklama

Uwielbiam piec ciasta, a ciasta Siostry Anastazji to sprawdzone przepisy, z których zawsze mogę skorzystać gdy zapowiadają się wybredni goście. Zawsze udaje mi się ich zaskoczyć. Ile razy przeglądam przepisy Siostry Anastazji w poszukiwaniu ciekawego przepisu, zawsze odkrywam coś nowego. Ciasta z przepisów Siostry Anastazji zawsze się udają i są naprawdę wyśmienite. Doskonale dobrana kompozycja smaków sprawia iż ciasta wyglądają niezwykle i smakują przepysznie. Bardzo dobrze dobrane proporcje składników sprawiają, że ciasta zawsze się udają.

Pani Teresa S.

Przepis siostry Anastazji na wyjątkowe ciasto to:1. Prostota - potrzeba zawsze tak niewiele, tak powszechnych w każdej kuchni składników, aby wyczarować cieszące oko i podniebienie smakołyki.No i ta prostota sprawia, że każdy kto wchodzi do kuchni, nie będąc żadnym kucharzem, mając niewiele wspólnego z pieczeniem i gotowaniem, może wyczarować cuda.2. Łączenie smaków, dzięki czemu ciasta uzyskują bajeczne barwy, smakowanie jest rozkoszą dla zmysłów, jeden mały kęs to podróż przez rożne wyrafinowane zapachy i smaki. 3. Piękno - każde danie wyjątkowo estetycznie się prezentuje, cieszy każdego domownika (bez względu na wiek czy zainteresowania).Ciasta pełne nadzienia z najróżniejszych mas, otulonego delikatnym biszkoptem znikają ze stołu nim gospodyni się obejrzy. I każdy z domowników niemal natychmiast woła o dokładkę.

Pani Katarzyna D.

Ciasta Siostry Anastazji są naprawdę wyjątkowe. Siostra Anastazja wykorzystuje produkty ogólnodostępne (niewyszukane). Przepisy na ciasta napisane są tak że niemal każdy stworzy z nich swoje własne arcydzieło. Już od kilku lat przepisy Siostry Anastazji towarzyszą mi w kuchni, a upieczone ciasta wprawiają w zachwyt domowników oraz gości. Nie wyobrażam sobie rodzinnej uroczystości bez takich specjałów jak brzoskwiniowe wydmy czy mój ulubiony sernik owocowy. Z Siostrą Anastazją nie boję się sięgać po coraz trudniejsze przepisy, gdyż wiem że zawsze się udają, a trud włożony w ich przygotowanie zwróci się w postaci zachwyconych smakoszy.

Pani Anna M.

Ciasta Siostry Anastazji są wyjątkowe bo zawsze się udają, składniki zawsze są pod ręką i szybko znikają.

Pani Agata Ch.

Moim zdaniem, ciasta Siostry Anastazji są wyjątkowe ponieważ w każdym z nich oprócz podstawowych składników są jeszcze inne (niematerialne): odrobina serca, szczypta dobrego humoru i jak wyczytałam z artykułu modlitwa.

Zobacz inne zwycięskie odpowiedzi. Kliknij!

z 2