Wygraj książkę Ewy Wachowicz z autografem

Ewa Wachowicz już od wielu lat dzieli się z nami przepisami na wyjątkowo smaczne potrawy, a telewizja Polsat wyemitowała właśnie 400. odcinek programu "Ewa Gotuje". Pokaż nam, jak zainspirowały cię pomysły Ewy i wygraj jej książkę pełną sprawdzonych przepisów.

Wygraj książkę Ewy Wachowicz z autografem

Przez kilkanaście lat emisji programu Ewa Wachowicz zaprezentowała widzom Polsatu ponad 2000 przepisów! To receptury sprawdzone i co ważne - przygotowane według nich potrawy zawsze się udają. Nawet tym, którzy dopiero zaczynają zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej. Program zainspirował Ewę Wachowicz do napisania aż 7 książek z przepisami na pyszne dania, a ich autorka zapewnia, że to jeszcze nie koniec.

Chcesz wygrać książkę Ewy Wachowicz z autografem? Weź udział w naszym konkursie, a być może to właśnie do ciebie trafi jedna z nich - "Ewa gotuje - szybko" lub "Ewa gotuje - ulubione".

Receptury Ewy Wachowicz, którymi będziesz mógł się inspirować znajdziesz w Smakerze lub na Ipla.tv. Możesz równnież pobrać bezpłatną książkę z przepisamy z programu "Ewa Gotuje"!

 

Konkurs zakończony. Nagrody wędrują do:

 

 

 

 

 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na kolejnej stronie.

z 2